|
---|
|
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
2 - 2
Koflach
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
1 - 2
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
1 - 2
BW Linz
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
2 - 1
Voitsberg
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
2 - 0
FC Karnten A.
| | |
|
17:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 1
Gratkorn
| | |
|
17:00 | Term. |
Union Perg
0 - 3
Saint Florian
| | |
17:00 | Term. |
FC Wels
0 - 0
Sturm Graz (A)
| (0 - 0) | |
|
19:00 | Term. |
Gratkorn
2 - 1
Koflach
| | |
|
17:00 | Term. |
Bleiburg
2 - 0
Union Perg
| | |
17:00 | Term. |
FC Karnten A.
3 - 0
WAC/St. Andrä
| | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
3 - 0
Spittal
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
2 - 2
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
1 - 1
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
0 - 0
Schwanenstadt
| (0 - 0) | |
|
17:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
0 - 2
FC Wels
| | |
|
18:30 | Term. |
Koflach
1 - 0
BW Linz
| | |
18:30 | Term. |
Union Perg
1 - 4
Sturm Graz (A)
| | |
19:00 | Term. |
FC Wels
0 - 2
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
3 - 1
Voitsberg
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
2 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 0
FC Karnten A.
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
4 - 1
Bleiburg
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
2 - 0
Saint Florian
| | |
|
17:30 | Term. |
Bleiburg
0 - 1
Arnfels
| | |
17:30 | Term. |
FC Karnten A.
0 - 0
Koflach
| (0 - 0) | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
0 - 0
Hartberg
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
2 - 2
WAC/St. Andrä
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
3 - 0
BW Linz
| | |
|
17:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
3 - 1
Union Perg
| | |
17:00 | Term. |
FC Wels
0 - 0
Spittal
| (0 - 0) | |
|
19:00 | Term. |
Voitsberg
2 - 2
Schwanenstadt
| | |
|
19:00 | Term. |
Union Perg
0 - 1
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
1 - 1
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 2
Saint Florian
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
0 - 4
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
1 - 0
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
2 - 0
FC Karnten A.
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
1 - 2
Sturm Graz (A)
| | |
|
18:00 | Term. |
Koflach
1 - 5
Voitsberg
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
2 - 0
WAC/St. Andrä
| | |
18:30 | Term. |
Voitsberg
1 - 4
BW Linz
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
2 - 0
FC Karnten A.
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
2 - 0
Koflach
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
1 - 2
Union Perg
| | |
19:00 | Term. |
FC Wels
0 - 4
Hartberg
| | |
|
16:00 | Term. |
Bleiburg
1 - 0
Schwanenstadt
| | |
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
2 - 4
Arnfels
| | |
|
19:00 | Term. |
Hartberg
0 - 1
Spittal
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
2 - 0
Saint Florian
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
0 - 0
Linzer ASK (A)
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
2 - 1
Sturm Graz (A)
| | |
19:00 | Term. |
Koflach
3 - 1
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
0 - 2
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
Arnfels
4 - 0
FC Wels
| | |
|
19:00 | Term. |
FC Karnten A.
0 - 1
Voitsberg
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
2 - 4
Koflach
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
0 - 0
FC Karnten A.
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Spittal
0 - 1
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
2 - 3
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
4 - 0
Voitsberg
| | |
|
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
0 - 1
Schwanenstadt
| | |
16:00 | Term. |
FC Wels
2 - 4
WAC/St. Andrä
| | |
16:00 | Term. |
Bleiburg
1 - 1
BW Linz
| | |
|
19:00 | Term. |
Koflach
1 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
3 - 0
Spittal
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
1 - 2
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 1
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
1 - 1
Sturm Graz (A)
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
6 - 2
Union Perg
| | |
|
15:00 | Term. |
FC Karnten A.
1 - 0
Bleiburg
| | |
15:30 | Term. |
Voitsberg
2 - 2
Saint Florian
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 1
FC Karnten A.
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
2 - 0
Saint Florian
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
3 - 3
Schwanenstadt
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
4 - 2
WAC/St. Andrä
| | |
19:00 | Term. |
FC Wels
2 - 0
Koflach
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
1 - 1
Arnfels
| | |
|
14:30 | Term. |
Linzer ASK (A)
2 - 1
BW Linz
| | |
15:00 | Term. |
Bleiburg
0 - 1
Voitsberg
| | |
|
18:30 | Term. |
Voitsberg
0 - 0
Sturm Graz (A)
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
2 - 1
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
3 - 1
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 1
Union Perg
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
1 - 3
Gratkorn
| | |
|
15:00 | Term. |
Koflach
2 - 1
Spittal
| | |
16:00 | Term. |
Saint Florian
2 - 2
Bleiburg
| | |
|
14:00 | Term. |
FC Karnten A.
2 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
|
18:30 | Term. |
Union Perg
5 - 3
Koflach
| | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
3 - 0
Saint Florian
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
1 - 0
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
3 - 0
Schwanenstadt
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
1 - 1
BW Linz
| | |
|
14:00 | Term. |
FC Wels
1 - 0
FC Karnten A.
| | |
14:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 2
Voitsberg
| | |
14:30 | Term. |
Arnfels
3 - 1
WAC/St. Andrä
| | |
|
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
4 - 2
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
3 - 0
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
3 - 1
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
2 - 0
Union Perg
| | |
|
10:30 | Term. |
FC Karnten A.
0 - 0
Spittal
| (0 - 0) | |
14:00 | Term. |
Bleiburg
1 - 0
Sturm Graz (A)
| | |
14:00 | Term. |
Saint Florian
3 - 1
Linzer ASK (A)
| | |
15:00 | Term. |
Koflach
2 - 3
Hartberg
| | |
|
18:30 | Term. |
Union Perg
1 - 0
FC Karnten A.
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
3 - 0
Sturm Graz (A)
| | |
19:30 | Term. |
Arnfels
3 - 3
Koflach
| | |
|
14:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
0 - 2
Bleiburg
| | |
14:00 | Term. |
FC Wels
1 - 2
Saint Florian
| | |
15:00 | Term. |
Hartberg
3 - 1
BW Linz
| | |
15:00 | Term. |
Spittal
0 - 0
Voitsberg
| (0 - 0) | |
|
14:30 | Term. |
WAC/St. Andrä
2 - 2
Schwanenstadt
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
2 - 1
Union Perg
| | |
|
14:00 | Term. |
Schwanenstadt
0 - 0
Gratkorn
| (0 - 0) | |
14:00 | Term. |
FC Karnten A.
2 - 2
Hartberg
| | |
14:00 | Term. |
Bleiburg
1 - 0
FC Wels
| | |
14:00 | Term. |
BW Linz
2 - 1
Arnfels
| | |
14:00 | Term. |
Saint Florian
0 - 4
Spittal
| | |
|
14:30 | Term. |
Koflach
3 - 3
WAC/St. Andrä
| | |
|
18:30 | Term. |
Gratkorn
2 - 2
Linzer ASK (A)
| | |
|
18:30 | Term. |
FC Wels
3 - 1
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
3 - 0
Saint Florian
| | |
|
19:00 | Term. |
Saint Florian
2 - 0
Union Perg
| | |
19:00 | Term. |
BW Linz
2 - 0
WAC/St. Andrä
| | |
|
19:00 | Term. |
Koflach
0 - 2
Schwanenstadt
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
2 - 0
Union Perg
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
1 - 2
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
2 - 2
WAC/St. Andrä
| | |
|
15:00 | Term. |
Bleiburg
0 - 0
Hartberg
| (0 - 0) | |
16:00 | Term. |
Saint Florian
0 - 0
Arnfels
| (0 - 0) | |
16:00 | Term. |
BW Linz
1 - 0
Koflach
| | |
|
15:30 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 0
Spittal
| | |
|
19:00 | Term. |
Arnfels
4 - 0
Voitsberg
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
1 - 0
Sturm Graz (A)
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
2 - 0
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
2 - 1
BW Linz
| | |
19:00 | Term. |
Koflach
1 - 3
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
0 - 3
FC Karnten A.
| | |
|
19:00 | Term. |
Hartberg
4 - 0
FC Wels
| | |
|
16:00 | Term. |
BW Linz
1 - 1
Voitsberg
| | |
17:00 | Term. |
Union Perg
1 - 1
Spittal
| | |
17:00 | Term. |
Schwanenstadt
2 - 1
Bleiburg
| | |
|
15:30 | Term. |
Koflach
4 - 0
Saint Florian
| | |
16:00 | Term. |
FC Karnten A.
0 - 0
Gratkorn
| (0 - 0) | |
18:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
1 - 1
Sturm Graz (A)
| | |
|
19:00 | Term. |
Voitsberg
1 - 2
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
Arnfels
1 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
|
18:30 | Term. |
Voitsberg
4 - 2
FC Karnten A.
| | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
2 - 1
Schwanenstadt
| | |
18:30 | Term. |
FC Wels
0 - 1
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
0 - 1
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
0 - 1
BW Linz
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
4 - 1
Union Perg
| | |
|
16:00 | Term. |
Bleiburg
1 - 3
Koflach
| | |
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 0
WAC/St. Andrä
| | |
|
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 0
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
FC Karnten A.
1 - 0
Schwanenstadt
| | |
|
18:30 | Term. |
FC Wels
0 - 0
Schwanenstadt
| (0 - 0) | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 2
BW Linz
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
2 - 1
WAC/St. Andrä
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
3 - 1
Voitsberg
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
2 - 1
Arnfels
| | |
|
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 3
Koflach
| | |
16:00 | Term. |
Bleiburg
0 - 1
FC Karnten A.
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
5 - 1
Hartberg
| | |
|
19:00 | Term. |
BW Linz
0 - 0
Linzer ASK (A)
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 2
Spittal
| | |
19:00 | Term. |
Arnfels
0 - 4
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
2 - 0
Gratkorn
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
2 - 0
Bleiburg
| | |
19:00 | Term. |
FC Karnten A.
4 - 0
Sturm Graz (A)
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
2 - 0
Union Perg
| | |
19:00 | Term. |
Koflach
2 - 1
FC Wels
| | |
|
18:30 | Term. |
FC Wels
1 - 2
BW Linz
| | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
2 - 1
Voitsberg
| | |
19:00 | Term. |
Gratkorn
5 - 1
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Hartberg
2 - 0
WAC/St. Andrä
| | |
19:00 | Term. |
Spittal
1 - 3
Koflach
| | |
19:00 | Term. |
Union Perg
1 - 2
Schwanenstadt
| | |
|
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
0 - 3
FC Karnten A.
| | |
17:00 | Term. |
Bleiburg
2 - 0
Saint Florian
| | |
|
19:00 | Term. |
BW Linz
1 - 2
Spittal
| | |
19:00 | Term. |
Schwanenstadt
1 - 2
Hartberg
| | |
19:00 | Term. |
WAC/St. Andrä
2 - 1
Arnfels
| | |
19:00 | Term. |
Voitsberg
4 - 0
Linzer ASK (A)
| | |
19:00 | Term. |
FC Karnten A.
2 - 1
FC Wels
| | |
19:00 | Term. |
Koflach
4 - 1
Union Perg
| | |
19:00 | Term. |
Saint Florian
0 - 0
Sturm Graz (A)
| (0 - 0) | |
|
17:00 | Term. |
Bleiburg
2 - 0
Gratkorn
| | |
|
16:00 | Term. |
Linzer ASK (A)
1 - 4
Saint Florian
| | |
16:00 | Term. |
FC Wels
0 - 3
Voitsberg
| | |
18:30 | Term. |
Spittal
0 - 0
FC Karnten A.
| (0 - 0) | |
19:00 | Term. |
Arnfels
2 - 1
Schwanenstadt
| | |
|
16:00 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 3
Bleiburg
| | |
17:00 | Term. |
Gratkorn
0 - 0
WAC/St. Andrä
| (0 - 0) | |
17:00 | Term. |
Union Perg
2 - 1
BW Linz
| | |
18:00 | Term. |
Hartberg
4 - 0
Koflach
| | |
|
18:00 | Term. |
Koflach
1 - 1
Arnfels
| | |
18:30 | Term. |
Bleiburg
6 - 2
Linzer ASK (A)
| | |
18:30 | Term. |
Schwanenstadt
2 - 1
WAC/St. Andrä
| | |
18:30 | Term. |
Sturm Graz (A)
1 - 4
Gratkorn
| | |
18:30 | Term. |
Voitsberg
1 - 2
Spittal
| | |
18:30 | Term. |
FC Karnten A.
0 - 2
Union Perg
| | |
18:30 | Term. |
BW Linz
2 - 0
Hartberg
| | |
18:30 | Term. |
Saint Florian
0 - 2
FC Wels
| | |
|
18:30 | Term. |
Union Perg
1 - 0
Voitsberg
| | |
18:30 | Term. |
Spittal
0 - 3
Saint Florian
| | |
18:30 | Term. |
Hartberg
2 - 1
FC Karnten A.
| | |
18:30 | Term. |
Arnfels
4 - 1
BW Linz
| | |
18:30 | Term. |
WAC/St. Andrä
1 - 2
Koflach
| | |
18:30 | Term. |
Linzer ASK (A)
2 - 0
Sturm Graz (A)
| | |
18:30 | Term. |
FC Wels
1 - 2
Bleiburg
| | |
18:30 | Term. |
Gratkorn
2 - 5
Schwanenstadt
| | |